Kancelaria legalna zapraszamy:

Legalna Adwokaci i Radcowie biura zamiejscowe.

Adwokat Katowice LEGALNA Adwokaci i Radcowie

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie Katowic i Górnego Śląska. Pomimo tego, iż naszą kancelarię prawną otworzyliśmy we Wrocławiu i to tam mieści się główna siedziba to lata prowadzenia spraw przed sądami apelacji katowickiej oraz obsługi prawnej przedsiębiorców z Katowic przekonały nas, że warto zaoferować nasze usługi prawne bezpośrednio osobom fizycznym i firmom z Katowic i Górnego Śląska. Katowice są bowiem jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce i panuje w nich klimat, który wybitnie sprzyja rozwojowi biznesu.

Obsługa prawna firm Górny Śląsk

Na Górnym Śląsku i w samych Katowicach świadczymy nasze usługi prawne na najwyższym poziomie. Łatwość komunikacyjna sprawia, że świadczenie pomocy prawnej naszym Klientom z Katowic i Górnego Śląska jest możliwe na takich samych zasadach i z tą samą jakością jak w naszym rodzimym Wrocławiu. Przez lata działalności na rynku usług prawnych nawiązaliśmy współpracę ze świetnymi prawnikami – adwokatami z Katowic i radcami prawnymi z Katowic, a także z komornikami, notariuszami, biegłymi i tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy gotowi nieść pomoc prawną na terenie Górnego Śląska i w samych Katowicach.

LEGALNA Adwokaci i Radcowie jako kancelaria prawna w Katowicach koncentruje się na bieżącej, kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, zarówno tych mikro jak i z sektora MŚP. Zajmujemy się zarówno szeroko pojętą obsługą organów statutowych spółek (rejestracja w KRS, zakładanie spółek, sporządzanie umowy spółki, przygotowanie i obsługa prawna zgromadzeń organów spółki, fuzje, przejęcia, przekształcenia) jak również pomocą w bieżącym prowadzeniu biznesu (sporządzenie umów z Klientami, analizy prawne, RODO, porady prawne, dochodzenie wierzytelności, reprezentacja procesowa, sprawy pracownicze, regulaminy wewnętrzne i wiele innych).

Możemy pochwalić się, że z naszej stałej obsługi prawnej korzystają wiodące przedsiębiorstwa na rynku producentów materiałów budowlanych, firm sprzątających, z branży FM oraz producentów żywności. Ponadto obsługujemy przedsiębiorstwa budowlane, deweloperów, firmy z branży IT i nowoczesnych technologii i wiele innych. Szeroki przekrój Klientów sprzyja nieustannemu rozwojowi i sprawia, że z każdym dniem lepiej rozumiemy biznes. Właśnie to w połączeniu z wiedzą prawną pozwala nam świadczyć usługi na najwyższych poziomie.

Kancelaria prawna Katowice

Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi na Górnym Śląsku oferujemy usługi także osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego i cywilnego. W Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie znajdziesz nie tylko adwokata z Katowic od spraw karnych, ale i adwokata z Katowic od spraw rodzinnych, rozwodowych czy spadkowych.

W zakresie prawa cywilnego naszym Klientom na Górnym Śląsku oferujemy usługi w sprawach rodzinnych i spadkowych, w tym w szczególności w sprawach związanych z intercyzą i podziałem majątku Katowice, rozwodu, działu spadku i zniesienia współwłasności czy zachowku, a także w sprawach sądowych zmierzających do dochodzenia wierzytelności, odszkodowań czy ochrony dóbr osobistych.

Radca prawny Katowice

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie oferuje swoim Klientom z Katowic usługi radcy prawnego specjalizującego się w prawie budowlanym i prawie nieruchomości. W zakresie naszych usług oferujemy doradztwo w procesach budowalnych, doradztwo przy zawieraniu czy dochodzeniu roszczeń z już zawartych umów o roboty budowlane, umów konsorcjum czy umów o podwykonawstwo. Kancelaria prawna w Katowicach LEGALNA Adwokaci i Radcowie oferuje pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem na rzecz uczestników wielu procesów budowlanych. Reprezentujemy zarówno inwestorów jak i wykonawców. Dobry radca prawny z Katowic, obecny od początku procesu kontraktowania to recepta na bezpieczeństwo i stabilność prawną, które są niezbędne, aby przedsiębiorca mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Prawnik Katowice – nasze specjalizacje

Nasza katowicka kancelaria prawna świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym. Katalog usług prawnych obejmuje m.in.:

Prawo gospodarcze (stała obsługa prawna Katowice, zatrudnianie cudzoziemców Katowice, zamówienia publiczne, RODO)

Prawo spółek (zakładanie spółek Katowice, przekształcanie spółek Katowice, due dilligence, umowy inwestycyjne, fuzje i przejęcia)

Prawo budowlane (umowy o roboty budowlane, spory budowlane adwokat Katowice, procesy budowlane Katowice, obsługa prawna deweloperów)

Spory sądowe (dochodzenie wierzytelności kancelaria Katowice, odszkodowania Katowice, sprzeciw od nakazu zapłaty)

Prawo karne (obrona w sprawach karnych adwokat Katowice, prowadzenie pod wpływem alkoholu adwokat Katowice, zatrzymania i sprawy aresztowe,)

Prawo rodzinne i spadkowe (rozwody i podział majątku adwokat Katowice, sprawy o zachowek adwokat Katowice, dział spadku prawnik Katowice).

Kancelaria Adwokacka w Katowicach, aby odnieść sukces musi zapewnić Klientom kompleksowy charakter świadczonych usług. Na każdy problem prawny patrzymy w szerszym kontekście. Dobry prawnik dobiera rozwiązania skrojone do potrzeb Klienta, które w podobnych sprawach mogą być zupełnie odmienne. Świadcząc usługi prawne na Górnym Śląsku chcemy dostarczać Klientom usługę, która ma zabezpieczyć ich interesy nie tylko aktualne, ale też te w dalszej perspektywie.

Nasz zespół adwokatów i radców prawnych cechuje komplementarność – każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie. Połączenie naszych doświadczeń i odmiennych kątów patrzenia na sprawy jest receptą na pomoc prawną w najlepszym wydaniu.

Kancelaria Adwokacka Katowice

Zdobywane przez lata doświadczenie oraz pozycję osiągniętą na wrocławskim rynku usług prawnych postanowiliśmy wykorzystać podejmując wyzwanie niesienia pomocy Klientom z innych regionów kraju. Łatwość komunikacyjna oraz liczne kontakty z lokalnymi prawnikami skierowały nas m.in. do Katowic. Mamy ambicję, aby nieustannie rozwijać naszą Kancelarię, tak aby w niedalekiej przyszłości móc z dumą powiedzieć, że nasza Kancelaria Adwokacka w Katowicach jest rozpoznawalną marką, znaną przede wszystkim z najwyższej jakości świadczonych usług. W związku z powyższym ofertę współpracy kierujemy nie tylko do Klientów, ale także do adwokatów z Katowic i radców prawnych z Katowic, którzy chcieliby współtworzyć naszą katowicką kancelarię prawną. Prawników z Katowic zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email katowice@legalna.pl.

Wszystkich Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług prawnych zapraszamy do kontaktu:

792 32 32 32
katowice@legalna.pl