Kancelaria legalna zapraszamy:

Legalna Adwokaci i Radcowie biura zamiejscowe.

Adwokat Poznań LEGALNA Adwokaci i Radcowie

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie Poznania i innych miast na terenie województwa wielkopolskiego. Pomimo tego, iż naszą kancelarię prawną otworzyliśmy we Wrocławiu i to tam mieści się główna siedziba to lata prowadzenia spraw przed sądami apelacji poznańskiej oraz obsługi prawnej przedsiębiorców z Poznania przekonały nas, że warto zaoferować nasze usługi prawne bezpośrednio osobom fizycznym i firmom z Poznania. Poznań jest bowiem jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce i panuje w nim klimat, który wybitnie sprzyja rozwojowi biznesu.

Obsługa prawna firm Poznań

W dobie szerokopasmowego internetu, coraz szybszej kolei i bezpiecznych dróg, świadczenie pomocy prawnej naszym poznańskim Klientom jest możliwe na tych samych zasadach jak w naszym rodzimym Wrocławiu. Przez lata działalności na rynku usług prawnych nawiązaliśmy współpracę ze świetnymi prawnikami – adwokatami i radcami prawnymi z Poznania, a także z komornikami, notariuszami, biegłymi i tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy gotowi nieść pomoc prawną na terenie województwa wielkopolskiego i w samym Poznaniu.

LEGALNA Adwokaci i Radcowie jako kancelaria prawna w Poznaniu koncentruje się na bieżącej, kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, zarówno tych mikro jak i z sektora MŚP. Zajmujemy się zarówno szeroko pojętą obsługą organów statutowych spółek (zakładanie spółek, rejestracja w KRS, sporządzanie umowy spółki, przygotowanie i obsługa prawna zgromadzeń organów spółki, fuzje, przejęcia, przekształcenia) jak również pomocą w bieżącym prowadzeniu biznesu (sporządzenie umów z Klientami, RODO, analizy prawne, porady prawne, dochodzenie wierzytelności, reprezentacja procesowa, sprawy pracownicze, regulaminy wewnętrzne i wiele innych).

Możemy pochwalić się, że z naszej stałej obsługi prawnej korzystają wiodące przedsiębiorstwa na rynku producentów materiałów budowlanych, firm sprzątających, z branży FM oraz producentów żywności. Ponadto obsługujemy deweloperów, przedsiębiorstwa budowlane, firmy z branży IT i nowoczesnych technologii i wiele innych. Szeroki przekrój Klientów sprzyja ustawicznemu rozwojowi i sprawia, że z każdym dniem lepiej rozumiemy biznes. Właśnie to w połączeniu z wiedzą prawną pozwala nam świadczyć usługi na najwyższych poziomie.

Kancelaria prawna Poznań

Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi w Poznaniu oferujemy usługi także osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego i cywilnego. W Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie znajdziesz nie tylko adwokata z Poznania od spraw karnych, ale i adwokata z Poznania od spraw rodzinnych, rozwodowych czy spadkowych.

W zakresie prawa karnego w Poznaniu na naszą ofertę składa się w szczególności obrona w sprawach karnych, zatrzymania i sprawy aresztowe Poznań, obrona w sprawach gospodarczych, obrona w sprawach karnych skarbowych, w sprawach prowadzenia pod wpływem alkoholu oraz w sprawach związanych z zastosowaniem systemu dozoru elektronicznego.

W zakresie prawa cywilnego naszym Klientom w Poznaniu oferujemy usługi w sprawach rodzinnych i spadkowych, w tym w szczególności w sprawach związanych z intercyzą i podziałem majątku Poznań, rozwodu, działu spadku i zniesienia współwłasności czy zachowku, a także w sprawach sądowych zmierzających do dochodzenia wierzytelności, odszkodowań czy ochrony dóbr osobistych.

Radca prawny Poznań

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie oferuje swoim Klientom z Poznania usługi radcy prawnego specjalizującego się w prawie budowlanym i prawie nieruchomości. W zakresie naszych usług oferujemy doradztwo w procesach budowalnych, doradztwo przy zawieraniu czy dochodzeniu roszczeń z już zawartych umów o roboty budowlane, umów konsorcjum czy umów o podwykonawstwo. Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie oferuje pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem na rzecz uczestników wielu procesów budowlanych. Reprezentujemy zarówno inwestorów jak i wykonawców. Dobry radca prawny z Poznania, obecny od początku procesu kontraktowania to recepta na bezpieczeństwo i stabilność prawną, które są niezbędne, aby przedsiębiorca mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Prawnik Poznań – nasze specjalizacje

Nasza poznańska kancelaria prawna świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym. Katalog usług prawnych obejmuje m.in.:

Prawo gospodarcze (stała obsługa prawna Poznań, zamówienia publiczne, zatrudnianie cudzoziemców Poznań, RODO)

Prawo spółek (zakładanie spółek Poznań, przekształcanie spółek Poznań, due dilligence, umowy inwestycyjne, fuzje i przejęcia)

Prawo budowlane (umowy o roboty budowlane, procesy budowlane Poznań, spory budowlane adwokat Poznań, obsługa prawna deweloperów)

Spory sądowe (dochodzenie wierzytelności kancelaria Poznań, odszkodowania Poznań, sprzeciw od nakazu zapłaty)

Prawo karne (obrona w sprawach karnych adwokat Poznań, sprawy aresztowe, prowadzenie pod wpływem alkoholu adwokat Poznań)

Prawo rodzinne i spadkowe (rozwody i podział majątku adwokat Poznań, sprawy o zachowek adwokat Poznań, dział spadku prawnik Poznań).

Kancelaria Adwokacka w Poznaniu, aby odnieść sukces musi zapewnić Klientom kompleksowy charakter świadczonych usług. Na każdy problem prawny należy spojrzeć w szerszym kontekście. Dobry prawnik dobiera rozwiązania skrojone do potrzeb Klienta, które w podobnych sprawach mogą być zupełnie odmienne. Świadcząc usługi prawne w Poznaniu chcemy dostarczać Klientom usługę, która ma zabezpieczyć ich interesy nie tylko aktualne, ale też te w dalszej perspektywie.

Nasz zespół adwokatów i radców prawnych cechuje komplementarność – każdy jest specjalistą w innej dziedzinie. Połączenie naszych doświadczeń i odmiennych kątów patrzenia na sprawy jest receptą na pomoc prawną w najlepszym wydaniu.

Kancelaria Adwokacka Poznań

Zdobywane przez lata doświadczenie oraz pozycję osiągniętą na wrocławskim rynku usług prawnych postanowiliśmy wykorzystać podejmując wyzwanie niesienia pomocy Klientom z innych regionów kraju. Łatwość komunikacyjna oraz liczne kontakty z lokalnymi prawnikami skierowały nas do Poznania. Mamy ambicję, aby nieustannie rozwijać naszą Kancelarię, tak aby w niedalekiej przyszłości móc z dumą powiedzieć, że nasza Kancelaria Adwokacka w Poznaniu jest rozpoznawalną marką, znaną przede wszystkim z najwyższej jakości świadczonych usług. W związku z powyższym ofertę współpracy kierujemy nie tylko do Klientów, ale także do adwokatów z Poznania i radców prawnych z Poznania, którzy chcieliby współtworzyć naszą poznańską kancelarię prawną. Prawników z Poznania zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email poznan@legalna.pl.

Wszystkich Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług prawnych zapraszamy do kontaktu z naszym poznańskim biurem:

791 61 61 61
poznan@legalna.pl