Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

witamy na stronie

Z przyjemnością informujemy, że właśnie uruchomiliśmy nową stroną internetową. Na stronie znajdą Państwo podstawowe informacje na temat naszej Kancelarii oraz świadczonych przez nas usług prawnych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA. Oferta kierujemy oddzielnie do Klientów biznesowych oraz do Klientów indywidualnych. W ten sposób każdy z Państwa szybciej znajdzie to czym jest zainteresowany.

W zakładce AKTUALNOŚCI będziemy komentować dla Państwa najciekawsze orzeczenia sądów i organów państwowych, a także omawiać istotne, z uwagi na zakres lub charakter, zmiany obowiązujących przepisów. Znajdziecie tam Państwo przegląd wybranych zagadnień prawnych, z którymi zetknęliśmy się w naszej praktyce, a które uznaliśmy za warte omówienia.

Serdecznie zapraszamy także do zapisu na nasz Newsletter. Za pośrednictwem Newslettera otrzymacie Państwo aktualne informacje z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

W przypadku, gdyby Państwa problem prawny wymagał szerszego omówienia polecamy skontaktowanie się z Kancelarią za pomocą formularza w zakładce KONTAKT.