Kancelaria legalna oferta:

Stała obsługa prawna.

Stała obsługa prawna

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie świadczy kompleksową pomoc prawną w ramach stałej obsługi prawnej przedsiębiorców nie tylko z Wrocławia, czy innych części województwa dolnośląskiego, ale i całej Polski.

Na czym polega stała obsługa prawna?

Usługa stałej obsługi prawnej polega na nawiązaniu stałej współpracy z Kancelarią LEGALNA Adwokaci i Radcowie, która poprzez zespół doświadczonych prawników, zobowiązuje się do pozostawania w gotowości do bieżącego rozwiązywania problemów prawnych swoich Klientów i do załatwiania ich spraw w taki sposób, aby zapewnić im bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej.

W Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie każdą współpracę w ramach stałej obsługi prawnej przedsiębiorców rozpoczynamy zawsze od poznania koncepcji i specyfiki prowadzonej przez naszych Klientów działalności. Z doświadczenia wiemy, że niejednokrotnie dopiero wdrożenie w struktury Klienta pozwala wychwycić popełniane przez niego błędy prawne.

Jakie są korzyści stałej obsługi prawnej?

Najważniejsze korzyści wynikające z powierzenia stałej obsługi prawnej to przede wszystkim zapewnienie ciągłości obsługi prawnej. Powierzenie stałej obsługi prawnej Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie sprawia, że Nasi prawnicy są wdrożeni w bieżące sprawy Twojego przedsiębiorstwa, znają panujące w nim praktyki, a dodatkowo angażując się w sprawy Twojego przedsiębiorstwa poznają branże w której funkcjonujesz i zasady jej działania, co wielokrotnie pozwala im podjąć działania dużo szybciej i skuteczniej, niż doraźnym prawnikom. Jednocześnie dobra znajomość sytuacji faktycznej i prawnej Klientów pozwala nam efektywniej przygotować ich na nadchodzące zmiany prawa i z odpowiednim wyprzedzeniem wdrożyć optymalne rozwiązania w wymaganych ustawowo terminach.

Kancelaria zaangażowana w Twój biznes łatwiej zrozumie Twoje potrzeby.

Powierzając Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie stałą obsługę prawną zyskujesz bezpieczeństwo otrzymania, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, wsparcia zaufanego prawnika, który zna strukturę Twojej firmy i ma kontakt z upoważnionymi przez Ciebie pracownikami, dzięki czemu sprawniej zdobędzie informacje czy dokumenty konieczne mu do udzielenia pomocy prawnej. Wiemy, że Klienci, którzy powierzają nam bieżące sprawy swojego przedsiębiorstwa obdarzają nas dużym zaufaniem, dlatego ich sprawy zawsze traktujemy priorytetowo.

Co oferujemy w ramach stałej obsługi prawnej?

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie wspiera przedsiębiorców w zakresie wszelkich aspektów ich działalności. Naszym Klientom zapewniamy stałe i kompleksowe wsparcie w codziennej działalności na rynku, poprzez udzielanie konsultacji i doradztwa prawnego, reprezentację w kontakcie z klientami i kontrahentami, administracją publiczną oraz sądami. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw nie tylko z Wrocławia, czy innych części województwa dolnośląskiego, ale i całej Polski. Oferujemy usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych, a także spółek osobowych i kapitałowych.

W ramach stałej obsługi prawnej oferujemy m.in:

 • udzielanie porad prawnych;
 • przygotowanie analiz i opinii prawnych;
 • opiniowanie i sporządzanie umów i regulacji wewnętrznych;
 • opracowywanie i opiniowanie projektów statutów, uchwał, regulaminów;
 • ocenę prawną zawieranych transakcji i wsparcie przy ich realizacji;
 • udział w negocjacjach i mediacjach;
 • opracowywanie pism kierowanych do kontrahentów;
 • reprezentowanie przed sądami i organami administracji;
 • opracowywanie pism procesowych;
 • prowadzenie spraw kadrowych;
 • informowanie o zmianach w obowiązujących przepisach;
 • wsparcie niezbędne podczas wdrażania nowych rozwiązań;
 • usługi związane z przekształcaniem, podziałem bądź likwidacją przedsiębiorstwa;
 • przygotowanie zmiany umowy lub statutu spółki oraz rejestrację zmian w KRS;

usługi związane z windykacją należności.

Pakiet usług, które świadczy Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie prowadząca stałą obsługę prawną jest zawsze indywidualnie ustalany z Klientem – wszystko zależy bowiem od realnych potrzeb przedsiębiorcy. Klient sam decyduje o tym, jakie sprawy nam powierzy.

Jakie są koszty stałej obsługi prawnej?

Umowy stałej obsługi prawnej są bardzo zróżnicowane i zawsze dopasowane do potrzeb danego Klienta. Koszty stałej obsługi prawnej mogą opierać się na różnych modelach. Zazwyczaj spotykane są rozliczenia godzinowe, rozliczenia ryczałtowe, czy formy łączone. W przypadku stałej obsługi prawnej opartej na którymkolwiek z wyżej wymienionych rozwiązań Klienci zawsze mogą liczyć na preferencyjne stawki. Dodatkowo stale współpracujący z Tobą prawnicy, z uwagi na znajomość Twojego biznesu potrzebują z reguły mniej czasu na udzielenie fachowej pomocy prawnej, z uwagi na brak konieczności każdorazowego dokonania pełnej analizy zasad funkcjonowania Twojej firmy oraz szybkość i zaufanie w przekazywaniu dokumentów i informacji, co pozwala na zmniejszenie kosztów obsługi prawnej.

Jesteś zainteresowany ofertą na stałą obsługę prawną uszytą na miarę Twojego biznesu? Nie wiesz na czym polega stała obsługa prawna i co wchodzi w jej zakres? Zastanawiasz się jakie są koszty stałej obsługi prawnej Kancelarii z Wrocławia? Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią LEGALNA Adwokaci i Radcowie. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT. Możesz też już teraz zarezerwować termin spotkania w Kancelarii we Wrocławiu jak i za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams, w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą Kancelarii opublikowaną w zakładce OFERTA.