Kancelaria legalna blog:

Zapraszamy do lektury.

COVID-19 – organizacja pracy w czasie epidemii

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, wywiera znaczny wpływ nie tylko na codzienne funkcjonowanie biznesu, ale także sytuację pracodawców, pracowników i konsumentów.

Wszyscy zmagamy się z nową rzeczywistością, która generuje wiele pytań oraz wątpliwości w zakresie praktycznego stosowania przepisów, zaś kolejne wprowadzane ograniczenia powodują utrudnienia, a nawet uniemożliwiają prowadzenie działalności gospodarczej.

Coronavirus corona virus prevention travel surgical masks and hand sanitizer gel for hand hygiene spread protection.

Aby w tym szczególnym czasie móc nieprzerwanie służyć wsparciem prawnym wszystkim Klientom biuro kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie pozostaje otwarte. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań.

Jednocześnie informujemy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Podczas wizyty w kancelarii prosimy o skorzystanie z dostępnych na miejscu płynów do dezynfekcji rąk lub rękawiczek ochronnych, zasłanianie ust i nosa przy użyciu maseczki, a także o zachowanie bezpiecznego dystansu. Pomieszczenia kancelarii są regularnie dezynfekowane i wietrzone, dlatego spotkania z Państwem umawiamy z zachowaniem co najmniej piętnastominutowych odstępów. Staramy się każdego dnia dopasowywać nasze działania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

Wprowadziliśmy również rozwiązania, które pozwalają na świadczenie pomocy prawnej w sposób bezkontaktowy: za pośrednictwem poczty elektronicznej, w formie telekonferencji lub online (Microsoft Teams, ZOOM, Skype i inne). Dane znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

Dbajmy o siebie nawzajem.