Kancelaria legalna zapraszamy:

Legalna Adwokaci i Radcowie biura zamiejscowe.

Adwokat Legnica LEGALNA Adwokaci i Radcowie

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie Legnicy. Pomimo tego, iż naszą kancelarię prawną otworzyliśmy we Wrocławiu i to tam mieści się główna siedziba to lata prowadzenia spraw przed sądami w Legnicy oraz obsługi prawnej przedsiębiorców z Legnicy przekonały nas, że warto zaoferować nasze usługi prawne bezpośrednio osobom fizycznym i firmom z Legnicy. Legnica jest bowiem jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast na Dolnym Śląsku i panuje w niej klimat, który wybitnie sprzyja rozwojowi biznesu.

Obsługa prawna firm Legnica

Bliskość, łatwy dojazd oraz coraz popularniejsze spotkania online powodują, że świadczenie pomocy prawnej naszym legnickim Klientom jest możliwe na tych samych zasadach jak w naszym rodzimym Wrocławiu. Przez lata działalności na rynku usług prawnych nawiązaliśmy współpracę ze świetnymi prawnikami – adwokatami Legnica i radcami prawnymi Legnica, a także z komornikami, notariuszami, biegłymi i tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy gotowi nieść w tym mieście pomoc prawną najwyższej jakości.

LEGALNA Adwokaci i Radcowie jako kancelaria prawna w Legnicy koncentruje się na bieżącej, kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, zarówno tych mikro jak i z sektora MŚP. Zajmujemy się zarówno szeroko pojętą obsługą organów statutowych spółek (zakładanie spółek, rejestracja spółek w KRS Legnica, sporządzanie umów spółek oraz statutów spółek, przygotowanie i obsługa prawna zgromadzeń organów spółki, fuzje i przejęcia, przekształcenie spółki Legnica) jak również pomocą w bieżącym prowadzeniu biznesu (sporządzenie umów z Klientami, analizy prawne, porady prawne, dochodzenie wierzytelności przed sądem oraz polubownie, reprezentacja procesowa, sprawy pracownicze, regulaminy wewnętrzne, RODO).

Możemy pochwalić się, że z naszej stałej obsługi prawnej korzystają wiodące przedsiębiorstwa na rynku producentów materiałów budowlanych, firm sprzątających, branża FM, producenci żywności i inni. Ponadto obsługujemy deweloperów, przedsiębiorstwa budowlane, firmy z branży IT i nowoczesnych technologii. Szeroki przekrój Klientów sprzyja ustawicznemu rozwojowi i sprawia, że z każdym dniem lepiej rozumiemy biznes. Właśnie to połączenie biznesowych doświadczeń z wiedzą prawną pozwala nam świadczyć usługi prawne w Legnicy na najwyższych poziomie.

Kancelaria prawna Legnica

Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi adwokatów i radców prawnych w Legnicy oferujemy usługi także osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego i cywilnego. W Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie Legnica znajdziesz nie tylko adwokata z Legnicy od spraw karnych, ale i adwokata z Legnicy od spadków jak również spraw rodzinnych i rozwodowych.

W zakresie prawa karnego w Legnicy na naszą ofertę składa się w szczególności obrona w sprawach karnych, zatrzymania i areszty Legnica (adwokat Legnica 24/7), obrona w sprawach gospodarczych, obrona w sprawach karnych skarbowych, w sprawach prowadzenia pod wpływem alkoholu oraz w sprawach związanych z systemem dozoru elektronicznego.

W zakresie prawa cywilnego naszym Klientom w Legnicy oferujemy usługi w sprawach rodzinnych i spadkowych, w tym w szczególności w sprawach majątkowych związanych z podziałem majątku adwokat Legnica, w sprawach rozwodowych adwokat Legnica, działu spadku i zniesienia współwłasności czy zachowku, a także w sprawach sądowych dochodzenia wierzytelności, odszkodowań czy ochrony dóbr osobistych.

Radca prawny Legnica

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie Legnica oferuje swoim Klientom z Legnicy usługi radcy prawnego specjalizującego się w prawie budowlanym oraz prawie nieruchomości. W zakresie naszych usług oferujemy pomoc prawną w procesach budowalnych, doradztwo przy zawieraniu czy dochodzeniu roszczeń z już zawartych umów o roboty budowlane, umów konsorcjum czy umów o podwykonawstwo. Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie w Legnicy oferuje pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem na rzecz uczestników wielu skomplikowanych procesów budowlanych. Reprezentujemy zarówno inwestorów jak i wykonawców. Dobry radca prawny z Legnicy, obecny od początku procesu kontraktowania to recepta na bezpieczeństwo oraz stabilność prawną, które są niezbędne, aby przedsiębiorca mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Prawnik Legnica – nasze specjalizacje

Nasza kancelaria prawna Legnica świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym. Katalog usług prawnych obejmuje m.in.:

Prawo gospodarcze (stała obsługa prawna Legnica, zatrudnianie cudzoziemców Legnica, RODO prawnik Legnica, zamówienia publiczne)

Prawo spółek (zakładanie spółek Legnica i rejestracja spółek w KRS Legnica, przekształcanie spółek Legnica, due dilligence, umowy inwestycyjne, fuzje i przejęcia)

Prawo budowlane (umowy o roboty budowlane, procesy budowlane Legnica, procesy budowlane adwokat Legnica, obsługa prawna deweloperów)

Spory sądowe (dochodzenie wierzytelności kancelaria Legnica, odszkodowania Legnica)

Prawo karne (obrona w sprawach karnych adwokat Legnica, zatrzymania i sprawy aresztowe – adwokat 24/7 Legnica, prowadzenie pod wpływem alkoholu adwokat Legnica)

Prawo rodzinne i spadkowe (rozwody i podział majątku adwokat Legnica, sprawy o zachowek adwokat Legnica, dział spadku prawnik Legnica, spadki prawnik Legnica).

Kancelaria Adwokacka w Legnicy jak w każdym innym mieście, aby odnieść sukces musi zapewnić Klientom kompleksowy charakter świadczonych usług. Na każdy problem prawny zawsze patrzymy w szerszym kontekście. Dobry prawnik dobiera rozwiązania skrojone do potrzeb Klienta, które w podobnych sprawach mogą być zupełnie różne. Świadcząc usługi prawne w Legnicy dostarczamy Klientom usługę, która ma zabezpieczyć ich interesy nie tylko aktualne, ale także te w dalszej perspektywie.

Nasz zespół adwokatów i radców prawnych cechuje komplementarność – każdy jest specjalistą w innej dziedzinie. Połączenie naszych doświadczeń i odmiennych kątów patrzenia na sprawy jest receptą na pomoc prawną w najlepszym wydaniu.

Kancelaria Adwokacka Legnica

Zdobywane przez lata doświadczenie oraz pozycję osiągniętą na wrocławskim rynku usług prawnych postanowiliśmy wykorzystać podejmując wyzwanie niesienia pomocy Klientom z innych regionów kraju. Łatwość komunikacyjna i liczne kontakty z lokalnymi prawnikami skierowały nas do Legnicy. Mamy ambicję, aby nieustannie rozwijać naszą Kancelarię, tak aby w niedalekiej przyszłości móc z dumą powiedzieć, że nasza Kancelaria Adwokacka w Legnicy jest rozpoznawalną marką, znaną przede wszystkim z najwyższej jakości świadczonych usług. W związku z powyższym ofertę współpracy kierujemy nie tylko do Klientów, ale także do adwokatów z Legnicy i radców prawnych z Legnicy, którzy chcieliby współtworzyć naszą opolską kancelarię prawną. Prawników z Legnicy zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email legnica@legalna.pl.

Wszystkich Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług prawnych zapraszamy do kontaktu:

731 76 76 76
legnica@legalna.pl