Kancelaria legalna zapraszamy:

Legalna Adwokaci i Radcowie biura zamiejscowe.

Adwokat Lubin LEGALNA Adwokaci i Radcowie

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie świadczy kompleksowe usługi prawne w Lubinie i Polkowicach. Pomimo tego, iż naszą kancelarię prawną otworzyliśmy we Wrocławiu i to tam mieści się główna siedziba to lata prowadzenia spraw przed Sądem Rejonowym w Lubinie oraz obsługi prawnej przedsiębiorców z Lubina przekonały nas, że warto zaoferować nasze usługi prawne bezpośrednio osobom fizycznym i firmom z Lubina i Polkowic. Oczywistym dla nas jest, że to Lubin to miasto z olbrzymim potencjałem i klimatem, który sprzyja prowadzeniu tu biznesu.

Obsługa prawna firm Lubin i Polkowice

Łatwość komunikacyjna powoduje, że świadczenie pomocy prawnej naszym Klientom z Lubina i Polkowic jest możliwe na tych samych zasadach jak w naszym rodzimym Wrocławiu. Przez lata działalności na rynku usług prawnych nawiązaliśmy współpracę ze świetnymi prawnikami – adwokatami z Lubina i radcami prawnymi z Lubina, a także z komornikami, notariuszami, biegłymi i tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy gotowi nieść pomoc prawną na w Lubinie.

LEGALNA Adwokaci i Radcowie jako kancelaria prawna w Lubinie koncentruje się na bieżącej, kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, zarówno tych mikro jak i z sektora MŚP. Zajmujemy się zarówno szeroko pojętą obsługą organów statutowych spółek (zakładanie spółek i rejestracja w KRS, sporządzanie umów i statutów, przygotowanie i obsługa prawna zgromadzeń organów spółki, fuzje, przejęcia, przekształcenia) jak również pomocą w bieżącym prowadzeniu biznesu (sporządzenie umów z Klientami, analizy prawne, RODO, porady prawne, dochodzenie wierzytelności, reprezentacja procesowa, sprawy pracownicze, regulaminy wewnętrzne i inne).

Możemy pochwalić się, że z naszej stałej obsługi prawnej korzystają wiodące przedsiębiorstwa na rynku producentów materiałów budowlanych, z branży FM, firm sprzątających oraz producentów żywności. Ponadto obsługujemy deweloperów, przedsiębiorstwa budowlane, a także firmy z branży IT i nowoczesnych technologii i wiele innych. Szeroki przekrój Klientów sprzyja ustawicznemu rozwojowi i sprawia, że z każdym dniem lepiej rozumiemy biznes. Połączenie tego z wiedzą prawną pozwala nam świadczyć usługi na najwyższych poziomie.

Kancelaria prawna Lubin

Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi w Lubinie i Polkowicach oferujemy usługi także osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego i cywilnego. W Kancelarii LEGALNA Adwokaci i Radcowie Lubin znajdziesz nie tylko adwokata z Lubina od spraw karnych, ale i adwokata z Lubina od spraw rodzinnych, rozwodowych czy spadkowych.

W zakresie prawa karnego w Lubinie na naszą ofertę składa się w szczególności obrona w sprawach karnych Lubin, zatrzymania i areszty 24/7, obrona w sprawach gospodarczych, obrona w sprawach karnych skarbowych, w sprawach prowadzenia pod wpływem alkoholu oraz w sprawach związanych z systemem dozoru elektronicznego.

W zakresie prawa cywilnego naszym Klientom w Lubinie oferujemy usługi w sprawach rodzinnych i spadkowych, w tym w szczególności w sprawach majątkowych – podział majątku adwokat Lubin, rozwodu, działu spadku i zniesienia współwłasności czy zachowku, a także w sprawach sądowych dotyczących dochodzenia wierzytelności, odszkodowań czy ochrony dóbr osobistych.

Radca prawny Lubin

Kancelaria LEGALNA Adwokaci i Radcowie oferuje swoim Klientom z Lubina usługi radcy prawnego specjalizującego się w prawie budowlanym i prawie nieruchomości. W zakresie naszych usług oferujemy obsługę prawną w procesach budowalnych, doradztwo przy zawieraniu czy dochodzeniu roszczeń z już zawartych umów o roboty budowlane, przygotowanie umów konsorcjum czy umów o podwykonawstwo. Kancelaria prawna w Lubinie LEGALNA Adwokaci i Radcowie oferuje pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem na rzecz uczestników wielu procesów budowlanych. Reprezentujemy zarówno inwestorów jak i wykonawców. Dobry radca prawny z Lubina, obecny od początku procesu kontraktowania to recepta na bezpieczeństwo oraz stabilność prawną, które są niezbędne, aby przedsiębiorca mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Prawnik Lubin – nasze specjalizacje

Nasza kancelaria prawna Lubin świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym. Katalog usług prawnych obejmuje m.in.:

Prawo gospodarcze (stała obsługa prawna Lubin, zatrudnianie cudzoziemców Lubin, RODO, zamówienia publiczne)

Prawo spółek (zakładanie spółek Lubin, przekształcanie spółek Lubin, due dilligence, umowy inwestycyjne, fuzje i przejęcia)

Prawo budowlane (umowy o roboty budowlane, procesy budowlane Lubin, spory budowlane adwokat Lubin, obsługa prawna deweloperów)

Spory sądowe (dochodzenie wierzytelności kancelaria Lubin, odszkodowania Lubin, sprzeciw od nakazu zapłaty)

Prawo karne (obrona w sprawach karnych adwokat Lubin, sprawy aresztowe, prowadzenie pod wpływem alkoholu adwokat Lubin)

Prawo rodzinne i spadkowe (rozwody i podział majątku adwokat Lubin, sprawy o zachowek adwokat Lubin, dział spadku prawnik Lubin).

Kancelaria Adwokacka w Lubinie, aby odnieść sukces musi zapewnić Klientom kompleksowy charakter świadczonych usług. Na każdy problem prawny należy spojrzeć w szerszym kontekście. Dobry prawnik dobiera rozwiązania skrojone do potrzeb Klienta, które w podobnych sprawach mogą być zupełnie różne. Świadcząc usługi prawne w Lubinie chcemy dostarczać Klientom usługę, która ma zabezpieczyć ich interesy nie tylko aktualne, ale też te w dalszej perspektywie.

Nasz zespół adwokatów i radców prawnych cechuje komplementarność – każdy jest bowiem specjalistą w innej dziedzinie. Połączenie naszych doświadczeń i odmiennych kątów patrzenia na sprawy jest receptą na pomoc prawną w najlepszym wydaniu.

Kancelaria Adwokacka Lubin

Zdobywane przez lata doświadczenie oraz pozycję osiągniętą na wrocławskim rynku usług prawnych postanowiliśmy wykorzystać podejmując wyzwanie niesienia pomocy Klientom z innych regionów kraju. Łatwość komunikacyjna oraz liczne kontakty z lokalnymi prawnikami skierowały nas m.in. do Lubina. Mamy ambicję, aby nieustannie rozwijać naszą Kancelarię, tak aby w niedalekiej przyszłości móc z dumą powiedzieć, że nasza Kancelaria Adwokacka w Lubinie jest rozpoznawalną marką, znaną przede wszystkim z najwyższej jakości świadczonych usług. W związku z powyższym ofertę współpracy kierujemy nie tylko do Klientów, ale także do adwokatów z Lubina i radców prawnych z Lubina, którzy chcieliby współtworzyć naszą lubińską kancelarię prawną. Prawników z Lubina zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email lubin@legalna.pl.

Wszystkich Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług prawnych zapraszamy do kontaktu:

510 76 76 00
lubin@legalna.pl